Aicinām piedalīties RIGA CONFERENCE 2016 par ārstu – pacientu attiecībām starpkultūru un migrācijas vidē. Studentiem bez maksas.

RSU psihosomatikas klīnika sirsnīgi aicina studentus piedalīties interesantā konferencē par ārstu – pacientu attiecībām starpkultūru un migrācijas vidē, kas notiks š.g. 22. un 23.aprīlī RSU, Dzirciema ielā 16

Ārsta darbs mainās, tāpat kā pasaule kopumā. Atkal piedzīvojam tautu staigāšanu, kas sev līdzi nes nepieciešamību iepazīties ar citu kultūru tradīcijām un simboliem. Starptautu attiecības nāk ar jauniem izaicinājumiem ne vien visai sabiedrībai, bet arī ārstu praksēm. Viens no visu laiku efektīvākajiem ārsta terapeitiskajiem instrumentiem, ārsta – pacienta attiecības, prasa plašāku izpratni un jaunas prasmes. Psihosomatiskā pieeja pacientam iegūst īpašu nozīmi migrācijas apstākļos, respektējot fizisko un emocionālo pārdzīvojumu ciešo mijiedarbību, kas daļā gadījumu no ārsta prasa atpazīt un būt gatavam strādāt ar slimības dziļākajiem cēloņiem.

 

Konferences atklāšanā piedalīsies Veselības ministrs, RSU Rektors, LĀB prezidents un Eiropas Ārstu komitejas prezidents. Pieredzē par darbu ar imigrantiem dalīsies ārsti no migrācijas krīzes skartās Turcijas, Beļģijas, Vācijas un citām valstīm. Par kultūru saskarsmes jautājumiem ar referātiem uzstāsies Latvijas vēstures institūta direktors, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors, filologi, antropologi un citi eksperti.

Mērķauditorija: medicīnas (ārsti un studenti), politikas, humanitāro un sociālo zinātņu pārstāvji. Studentiem dalība bez maksas.

Vieta: Rīgas Stradiņa universitātes aula, Dzirciema ielā 16.  

Datums: 22.-23.aprīlis.

Laiks: plkst. 9.00 (Reģistrācija, dzērieni un uzkodas pirmajā dienā no plkst. 8.00).

Konferences valoda: angļu. Tiks nodrošināta sinhronā tulkošana latviešu valodā.

Dalībniekiem tiks piešķirts sertifikāts par 27 TIP iegūšanu (no tiem 11 starptautiski atzīti Eiropas Medicīnas tālākizglītības komisijā un 16 LĀB piešķirtie)!

Tāpat esiet laipni aicināti piedalīties saviesīgajos pasākumos – 21.aprīlī, plkst.18.30 LĀB telpās (Skolas ielā 3), kā arī 22.aprīlī LNB Kores zālē un restorānā “Klīversala” (Mūkusalas ielā 3). Maksa 30 EUR.

Pilna programma šeit, vairāk informācijas mājaslapā www.psihosomatika.lv

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>