Aprīļa pēdējā dienā LaMSA biedri tiksies seminārā

Jau šo sestdien, 30.04. norisināsies LaMSA biedru seminārs, uz kuru pulcēsies gan asociācijas esošie biedri, gan tie, kas vēl tikai plāno par tādiem kļūt. Dalībniekus ar interesantu ievadlekciju par savu pieredzi LaMSĀ un tās sniegtajām iespējām, kā arī praktiskiem padomiem aktīvākajiem no medicīnas studentiem, priecēs iepriekšējā valdes sasaukuma priekšsēdētāja Krista un valdes locekle Evita. Ar nepacietību gaidām arī lekciju par to, kādas īpašības nepieciešams ārstam kā profesionālim un personībai. To vadīs jaunais, gudrais un daudzsološais ārsts Aleksejs Zavorins. Klātesošos ar lekciju “Pašapziņa un sevis prezentēšana” uzrunās RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas vadītāja profesore Dr. Gunta Ancāne, kura studentu vidū ir pazīstama ar pieprasītajiem un atzinīgi novērtētajiem sarunu vakariem psihosomatikas klīnikā. Izglītojošo daļu noslēgs Anetes Pastalnieces stāstījums par savu pieredzi LaMSA apmaiņā mums tālajā un eksotiskajā Panamā.

Semināra otrajā daļā dalībniekus sagaida iesaistīšanās mazajās darba grupās ideju ģenerēšanai par dažādām medicīnas studentiem šobrīd būtiskām tēmām un LaMSA turpmāko aktivitāšu piedāvājumu saviem biedriem un citiem topošajiem ārstiem. Vakara gaitā vienosimies arī arī saliedējošās spēlēs un veiksim izklaidējošus uzdevumus. Tā kā kopā pavadīsim visu dienu, neiztrūks arī kafijas pauze, iestiprināšanās un atspirdzināšanās.

Uz tikšanos biedru seminārā 30.04. plkst 12:30 Stabu ielā 14-22!

Semināra norises plāns:

12.30 ierašanās Stabu ielā 14-22
12.30 “ice-breaking”
No 13.00 lekcijas:
“Iespējas un pieredze LaMSA”
“Ārsta personība”
“Pašapziņa un sevis prezentēšana”
“Apmaiņas brauciena pieredzes stāsts”
Pēc 18.00 neoficiālā daļa – uzkodas, spēles, darba grupas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>