Projektu aktualitātes

Kamēr lielākā daļa studentu steidz baudīt vasaras sauli un piedzīvojumus dabā, LaMSA birojā arī brīvlaikā turpinās darbs, lai piedzīvojumi medicīnas studentiem neapsīktu septembrī, atsākoties mācību gadam.

Vasaras sākumā mūsu projektu sadaļu ir papildinājusi jauna – atbilstoši IFMSA projektu struktūrai veidota – SCOME (Standing comittee of medical education) darba grupa, kuras rudens semestra plānā paredzēts rast iespēju LaMSA biedriem konkrētos laikos darboties RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā un apgūt manipulācijas ārstu-speciālistu vadībā. Īpaši noderīgi apgūt manipulācijas, izmantojot centra mulāžas, ir medicīnas fakultāšu pēdējo gadu studentiem, tomēr paredzēts sniegt iespēju uzlabot klīniskās prasmes ikkatram medicīnas studentam – LaMSA biedram.

Darba grupas tikšanās paredzēta augustā, interesenti ir aicināti rakstīt uz projekti@lamsa.lv vai sazināties ar projektu vadītāju Ilzi Plociņu.

Tāpat jau tradicionāli oktobrī gaidāmas medicīnas studentu un citu interesentu apmeklētās Mentālās dienas, kuras tiek rīkotas sadarbībā ar RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīniku. Mentālajās dienās gaidāmi gan sabiedrībā pazīstami ārsti-lektori, gan jauni jomas profesionāļi, jaunas apskatītās tēmas un norises vietas.

Turpinot paplašināt piedāvāto iespēju un īstenoto projektu klāstu, esam sākuši darbu pie HIV skrīninga programmas izveides. Iecerētās ietvaros aptiekās cilvēkiem tiks piedāvāta iespēja veikt HIV eksprestestu un saņemt informāciju par cilvēka imūndeficīta vīrusu sabiedrības veselības kontekstā.

Nobeigumā vēlamies atgādināt, ka katrs medicīnas students ir gaidīts darba grupās un projektu aktivitātēs ar vasarā sasmelto enerģiju un jaunām idejām, par kuru īstenošanu iedrošinām sazināties elektroniski, rakstot projekti@lamsa.lv .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>